Maria Galland 99 ХИДРАТАНТ С ТЕНИРАЩ ЕФЕКТ SPF 25
Ултра лек хидратант за естествен вид на лицето със сатенен финиш Maria Galland Soin Hydratant Perfecteur Eclat 30ml
Soin Hydratant Perfecteur Eclat SPF25 (Glow-Perfecting Moisturiser) е многофункционален подсилвател на блясъка на кожата с фактор SPF25. Една уникална комбинация между отлична грижа за кожата и незабавния ефект на грим. Хидратантът оптимизира нивото на влага в кожата, изпълва финните бръчки и прави кожата приятно гладка.
Слънцезащитният фактор SPF 25 ви гарантира защита от UV стареенето на кожата. Текстурата на продукта е ултра лека, ефектът е блясък и ревитализация, придава на кожата естествен вид със сатенен финиш.
Активни съставки:
~ екстракт от бял божур - стимулира микроциркулацията и дава на кожата незабавен блясък
~ сквален - анти-замърсяващ комплекс, защитава кожата срещу агресивните въздействие на околната среда
~ екстрактът от мая - допълва уникалните съставки в продукта, комбинира и подсилва естествения синтез на Хиалуронат
Начин на приложение: Текстурата на продукта е изключително лека и може да се прилага самостоятелно или като дневна грижа. За да бъде резултата ви още по-добър, използвайте четка или гъбичка за грим.
Опаковка: 30мл